CCcam Sale
CCcam Sale
CCcam Sale
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    همیار سایت سلام علیکم آواتار ها

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    380
    تشکر 1,481 در 295 پست
    میزان امتیاز
    27

پیش فرض افشا گری سارا رهبری در رابطه با شبکه جم و ماجرای پشت پرده ( خیانت همه جوره سعید کریمیان به ایرانی) و همکاری با گروهک تروریستی مجاهدین

افشا گری سارا رهبری در رابطه با شبکه جم و ماجرای پشت پرده
    ( خیانت همه جوره سعید کریمیان به ایرانی)
    و همکاری با گروهک تروریستی مجاهدین

به گزارش صراط، سارا رهبری مدتی پیش به طور همزمان هم در شبکه جم و هم در شبکه فارسی وان مشغول به کار بود. به گفته وی با پیشنهاد و اصرار مدیر شبکه جم در این شبکه مشغول به کار بود. سارا رهبری را می توان از عوامل اصلی و تأثیرگذار در هر دو شبکه دانست. همکاری وی با گروه جم در زمانی توانست بسیار به کمک گروه جم برود اما بر خلاف انتظار همگان، وی به یکباره از این شبکه جدا شد.

در آن زمان هیچ کس متوجه جدایی و یا اخراج سارا رهبری از گروه جم نشد. اما وی بعدها در فیس بوکش علت جدایی اش از شبکه های جم را شرائط کاری موجود در این گروه بیان نمود و دست به افشایی بزرگ زد.

سارا رهبری که اصرار طرفدارانش را علت بیان چنین مطالبی مطرح کرد، چنین نوشت:

«با درود بر تمامی دوستان عزیز . شاید اگر یکسری اتفاقات و شایعات پیش نمی آمد هیچ موقع مجبور به حرف زدن نمی شدم اما به اصرار دوستان و اطرافیان مجبور شدم که بیایم و علت جدا شدنم را از گروه جم بیان کنم.

خودم را بخاطر مقطعی که در گروه جم مشغول به فعالیت بودم خیلی سرزنش می کنم. آن زمان به پیشنهاد و اصرار سعید کریمیان حاضر به همکاری شدم اما خیلی از مسائل را نمی دانستم.

شاید از زمانی که شک به ارتباط های مشکوک مدیریت جم بردم باید از این گروه جدا می شدم اما باید مطمئن می شدم.

تبادل پیام هایی با محتوایی رمزی که سراسر کد بود شک مرا بیشتر می کرد.کدهایی که بعدها فهمیدم سازمان مجاهدین خلق فقط از آن استفاده می کند. در آن زمان شخصی به نام ف. شین از رابطین مستقیم مریم رجوی و سعید کریمیان بود و اساس گروه جم از این طریق هدایت می شد.

از پخش برنامه هایی بدون مجوز و بیزینس هایی که همیشه مخاطب ضرر می کرد که بگذریم شرکت در کلاب های شبانه در دبی با شرائطی خاص که از بازگو کردن آن ها شرم دارم از مسائلی بود که تمامی کارکنان گروه به خصوص کارکنان زن باید رعایت می کردند. مهمانی هایی که از خلیفه زاده های اماراتی گرفته تا مدیران جم در آن شرکت داشتند. نمی توانستم ببینم دختران پاک و معصوم ایرانی را برای خلیفه زاده های شیخ نشین می آورند.

این ها را نمی خواستم بیان کنم اما من هم مثل دیگر ایرانی های عزیز کشورم را دوست دارم و نمی خواهم دیگران مرا شریک بعضی از کارها بدانند.

با تشکر از تمامی دوستان.»

گفتنی است سارا رهبری اولین نفری نبود که رابطه مستقیم مدیر شبکه های جم یعنی سعید کریمیان را افشا می کند. چندی پیش نیز شهرام همایون، مدیر کانال یک از اپوزیسیون خارج نیشین نیز دست به این افشاگری زد.

وی در یکی از برنامه های زنده خود گفت: «قضاوت من در این مورد نیست که جنابعالی ۳ سال در قرارگاه اشرف بودی و یا در تلویزیون مجاهدین خدمت می کردی. این ها که عیب نیست! ایراد من به شما عملکرد امروز تو هست. جنایاتی که در جامعه انجام دادی و اخلاق جامعه را از بین برده ای.»

البته این را هم باید گفت در زمانی که شبکه های گروه جم با قدرت بسیار مشغول به جولان دادن در خانه ایرانیان بودند مسئولین این شبکه با سوء استفاده از داشتن مخاطبین بسیار، اقدام به برگزاری پارتی های شبانه در دبی کردند و به طور رسمی جم کلاب راه انداختند.
    بنابراین گزارش ، همسر سعید کریمیان نیز در این مدت کوشید که این پروژه را همزمان در کردستان عراق انجام دهند و به همین منظور سفرهائی را به اربیل تدارک دید و در همین راستا محمد کریمیان برادر سعید کریمیان عازم کردستان عراق شد تا ضمن برقراری ارتباطات مشکوک اقدام به راه اندازی جم کلاب در اربیل نماید. در همین راستا بنام شبکه جم کردی برخی از نیروهای فنی کرد فریب داده شده و به اربیل برده شده اند که ضروری است، هرچه سریعتر مسئولین سیستم های امنیتی نسبت به این تحرک نیز اقدام کرده و مانع از به دام افتادن جوانانی شوند که در جستجوی یک لقمه نان فریب افرادی چون سعید کریمیان را می خورند.
    میهمانی هایی که هادی کریمیان برادر سعید کریمیان از رابطین وی در لندن به صورت رسمی از دختران ایرانی برای شرکت در این میهمانی ها دعوت کرد. میهمانی هایی که به گفته برخی از شرکت کننده ها هم افراد همجنس گرا و لزبین در آن دیده می شد و هم رابطه های نامشروع!

در پایان باید گفت آیا باز هم می توان ادعای اینترتیمنتی مسئولین این شبکه را باور کرد یا خیر؟
    منبع: وبلاگ جم تی وی-صراط نیوز

2. تعداد 3 کاربر از پست سودمند سلام علیکم تشکر کرده اند

جانشین مدیریت کل سایت HiTleR آواتار ها

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    2,791
    تشکر 13,526 در 3,371 پست
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض پاسخ : افشا گری سارا رهبری در رابطه با شبکه جم و ماجرای پشت پرده ( خیانت همه جوره سعید کریمیان به ایرانی) و همکاری با گروهک تروریستی مجاهدین

[برای مشاهده مطالب باید عضو انجمن باشید .و یا اگر وارد نشده اید وارد شوید. ]

• تعداد 3 کاربر از پست سودمند HiTleR تشکر کرده اند

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    380
    تشکر 1,481 در 295 پست
    میزان امتیاز
    27

پیش فرض پاسخ : افشا گری سارا رهبری در رابطه با شبکه جم و ماجرای پشت پرده ( خیانت همه جوره سعید کریمیان به ایرانی) و همکاری با گروهک تروریستی مجاهدین

• تشکر شده توسط :

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    380
    تشکر 1,481 در 295 پست
    میزان امتیاز
    27

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    380
    تشکر 1,481 در 295 پست
    میزان امتیاز
    27

• تشکر شده توسط :

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    380
    تشکر 1,481 در 295 پست
    میزان امتیاز
    27

• تشکر شده توسط :

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    380
    تشکر 1,481 در 295 پست
    میزان امتیاز
    27

همیار سایت صنعتی آواتار ها

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    2,240
    تشکر 1,755 در 573 پست
    میزان امتیاز
    30

• اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)